Květen 2010

Titulní strana časopisu do VGS

24. května 2010 v 13:59 | Lady.Jackson* |  Blog and me
Takže, tady je můj "úžasný" výtvor. Teda řeknu vám, asi bych nemohla dělat časopisy. Jinak některé informace jsou vymyšlené.
Je to v celém článku (radši) ↓

Návrat ze Švédska

23. května 2010 v 16:12 | Lady.Jackson* |  Blog and me
Ahojky lidičky, tak jsem se vám vrátila ze Švédska. Bylo to skvělý, ikdyž po nějakech těch 20 hodinách v autobuse nejsem úplně svěží... Vrátila jsem se včera večer. Takže stručně co jsem tam viděla - různé památky, muzea, rašeliniště, koupaliště, zábavní park...je toho hodně. Mimo to jsme byli ještě po cestě v Kodani, kde jsme viděli úžasnou budovu opery a muzeum Guinessových rekordů - a hádejte komu tam byla věnovaná celá jedna místnost ? Přece Michaelovi ! Hustý ne ? Ve Švédsku jsou všichni horozně milý a hodní - nekrade se, přes noc se nechávají odemčené baráky a nikde nenajdete pohozené žádné odpadky a každý třídí odpad. Taky to podle toho vypadá - nádherná nedotčená příroda. Prostě ÚŽASNÝ. No, co bych sem ješzě napsala, snad už jen VŘELE DOPORUČUJI VÝLET DO ŠVÉDSKA ! Fotky dodám později.

Opouštím vás...

14. května 2010 v 15:17 | Lady.Jackson* |  Blog and me
Ahojky lidi, tak dnes v 5 hodin odjíždím . A kam ? Do Švédska. Je to tak. Nejdřív pojedeme do Německa, do Berlína, pak trajektem do Kodaně, a dáletrajektem do Švédska a autobusem tam, kde budeme bydlet. Do toho hotelu dorazíme asi někdy zítra večer. Vrátím se až příští sobotu. To bude zážitek. Tak se mějte, Vaše Lady.Jackson*

Avatary do VGS

11. května 2010 v 20:10 | Lady.Jackson* |  Ostatní
Takže tady přidávám avatary do VGS u http://michaeljackson-terysekk.blog.cz/. Já na avatary moc nejsem, takže nic moc. Oba jsou (jak jinak :)) s Majkým ♥
MJ
MJ

Nevím...

11. května 2010 v 19:11 | Lady.Jackson* |  Blog and me
Zdravím lidi. Jak jde život ? U mě celkem v pohodě, už v pátek odsud vypadnu na 9 dní do Švédska, dobrý ne ? Je to taková školní akce, pojedeme autobusem. Z naší třídy jede asi 8 lidí, z prváků zkoro všichni. A hádejte s kým budu sedět v autobuse ? S mojí milovanou o rok a půl mladší sestřičkou. Měla jsem sedět s jednom klukem z naší třídy, ale to jsem řekla, že jako teda ne. Jinak jak název článku vypovídá nevím, nevím který design mám nastavit. Dva jsem vyobila a fakt nevim. Takže vás prosím, milí návštěvníci tohoto blogu, hlasujte v anketě.
PS.: K tomu druhému, hnědému designu - měla jsem ho začatej už dlougo, měla jsem ořezaný ti obrázky - rukavice, klobouk, brýle atd., jenže v tý době co jsem ho začala, jsem si s tim potom dál nevěděla rady, a teď se mi to hodilo. (trocha inspirace přišla od mého SB Loui, snad nevadí :))

1. Design šedo-rúžovo-bílý...

2. Design hnědo-béžovo-dřevěný...

Který je lepší ? Račte hlasovati v anketce níže....

+ Nádherná fotečka
Majký ♥

Dnešní den...

10. května 2010 v 21:10 | Lady.Jackson* |  Blog and me
mjj_animka
Ahojky lidi, tak co ? U mě celkem v pohodě, dneska jsem měla nějaký dvojiky a jedničku z Češtiny, což je super, protože s Češtinou to nevypadalo v poslední době obvzlášt slibně no.. Jinak dneska jsem měla klavír, (učitelka mi ani moc nevynadala) ale zijstila jsem, že ta učitelka není normální. Ona to strašně prožívá. No tak já hraju a ona pořád ,,ta dá, dadadá dá, no spívej si taky pak budeš hrát líp", tancuje po místnosti, mává mi před obličejem rukama a já mám záchvaty smíchu, takže skvělý no :D Jinak moje drahocená sestřička si se svojí kamarádkou založili politickou stranu DSD - Demokratická Strana Debilů, její členové jsou moje sestra, její nenormální kamarádky a já (no já to nevymyslela). Web této politické strany je D-S-D.blog.cz, tak navštivte. Já chudinka musela dělat design no. Jinak já jsem ministrně ochrany přírody, kdyby něco (je to tam napsaný v seznamu členů)
+ Krásná fotečka Mika
MichaelJacksonOpen.jpg MICHAEL JACKSON image by trish49

Colorky do VGS...

9. května 2010 v 20:14 | Lady.Jackson* |  Blog and me
Ahojky, lidičky. Dneska jsem přijela z chaty, včera jsem tam odjela, no, bylo tam hezký počasí takže super. Se sestrou jsme tam viděli na kompostě ježka... jak zajímavá informace, že :)

Jinak zde přidávám colorky do VGS u http://michaeljackson-terysekk.blog.cz/
Jsou nic moc, já na colorky nejsem, piplám se s tim, a pak je to stejně k ničemu...no nic, můj názor :)
Color
Color1
Tak se mějte, Vaše Lady.Jackson*

Hlásím se....

6. května 2010 v 20:34 | Lady.Jackson* |  Blog and me
Ahojky lidi, tak se zde opět po delší době ozývám. Jak se máte ? U mě celkem v pohodě, už za týden jedu do Švédska - HURÁÁÁ ! :) jinak dnes jsme měli jen 4 hodiny, protože jsme měli biologický praktika, teda druhá polovina třídy, a z těch čtyř hodin jsme ve třech psali písemku - z Němčiny, Angličtiny a Matiky, takže skvělý, ale zázrak, JEŠTĚ ŽIJU, což jsem nečekala no :)
Tak se mějte, Vaše Lady.Jackson*

+ přikládám design pro mé SB ♥ Janasek až ho budeš chtít (někdy za týden) nastavit, napiš
MJ fantasy
Doufám, že se ti líbí :)

Přes víkend tu nebudu...

1. května 2010 v 8:38 | Lady.Jackson* |  Blog and me
mjj_animka
Jak už vypovídá nadpis, přes víkend tu nejsem. Jsem na chatě. Tak se mějte, zase se k vám vrátím :)
Vaše Lady.Jackson*
!!! NEČTĚTE BULVÁR !!!
_________________________________________________________
Moje oblíbené stránky (stránky, které ráda navštěvuji) :
____________________________________

FANCLUBS
X
________________________________________________________

© Lady.Jackson* 2009/10/11
________________________________________________________
Můj reklamní banner, můžete si ho dát na bloga dělat mi reklamu
(pochybuju, že to někdo udělá :D)
↓↓↓
Ahoj