Červen 2010

Vysvědčení.... :))

30. června 2010 v 17:44 | Lady.Jackson* |  Blog and me
Lidičky, je to dobrý. Vysvědčení mě mile překvapilo, dopadlo tak jak jsem čekala - mám dvě dvojiky (ze Zemáku a Angličtiny)a jinak samé jedníčky. Co vy na to ? Moje o rok mladší ségra, chodící na stejnej gympl, měla samé jedničky(šprtka co ? :D),ale co vám chci říct, ona za to dostala od školy 500 korun ! Chápete to 500 ! To není fér, já se taky snažila :D No nic celkem nezajímavé informace :) A chcxi se zeptat, jak dopadlo vaše vysvědčení ? Taky vás potěšilo ? ---------------------------------PS.: Uvažuju o tom, že bych začala psát nějaký příběh, kde by se vyskytoval Mike, ale jelikož jsem děsná spisovatelka a nemám nápady, tak by to asi dopadlo krapet blbě no,.. a navíc příběhy teď píšou všichni, takže to není moc originální...co se dá tělat,... co si o tom myslíte vy ? :)

Už rok....

25. června 2010 v 18:37 | Lady.Jackson* |  Info
Před rokem nás opustil...člověk, který miloval všechny lidi bez rozdílu, pomáhal nemocným dětem, člověk, který rozdával lásku, chtěl zachránit naší planetu..., člověk, kterému se za toto všechno lidé odvděčili pomluvami, falešnými obviněními a nenávistí...Michael Jackson.
Čas utíká strašně rychle... Michael toho udělal pro svět hrozně moc, ale někteří lidé si to stále neuvědomují. On si to nezaslouží ! Nezaslouží si být pomlouván a nenáviděn ! I když je už rok m***ý, lidé mu stále nedají pokoj...
Michaeli, jenom chtěla bych ti vzkázat : I love you, You are forever in my heart, I miss You, Michael...

Láska je věčná...
Lady.Jackson*

Rozvrh hodin do VGS

16. června 2010 v 21:36 | Lady.Jackson* |  Blog and me
Ahojky lidičky, jak jde život ? Zítra odjíždím se školou na Máchovo Jezero a vrátim se v sobotu (pokud neonemocnim, je mi nějak blbě..)
Jinak zde je rozvrh hodin s Rihannou do VGS u Verunky(http://michaeljackson-verysek.blog.cz/)
Rihanna
Je to děsný, já vim.
S láskou, Vaše Lady.Jackson*

Nebezpečí pominulo....

8. června 2010 v 19:09 | Lady.Jackson* |  Blog and me
Avat3
Takže lidi, dneska jsem udělala zkoušky z hudebky z klavíru. Jsem šťastná jako blecha. Sice to teda nebyla žádná sláva, ale dala jsem to. Stručný popis děje : Kvůli tomu jsem se musela omluvit z těláku, no, potom jsme jeli s mou drahou sestřičkou autobusem do centra Prahy, šly do tý budovy, přehrály si to ve zkušební místnosti, potom jsme šli do sálu kde byli zkoušky, nejdřív hrála moje ségra (vcelku dobře) a potom já - dost tragédie, navíc jsem neměla žákovskou, ale komise nakonec byla milá, prolezla jsem to. Taky jsem tam potkala svojí starou učitelku na klavír (ke které jsem chodila dřív, ale pak u nás přestala učit a učila jenom v centru Prahy, takže jsem přešla k tý co chodim teď), no měla obrovskou radost, že mě vidí, říkala, že jsem hezká a šikovná holčička (no jo, stará paní, asi už jí taky mírně hrabe :D). Jinak rodiče byli na třídních shůzkách, vypadá to, že na vysvědčení budu mít tak 2 až 4 dvojiky, takže to taky jde.
Konečně jsem se odhodlala vám sem dát fotky ze Švédska, teda vlastně z cesty do Švédska, z Kodaně z muzea Guinessových rekordů, z místnosti o Majkým. Takže, jestli chcete vidět, klik na celý článek ↓
(měla jsem těch fotek daleko víc, ale většina byla jaksi nepoužitelná )

Avatary do VGS

4. června 2010 v 17:49 | Lady.Jackson* |  Blog and me
Takže opět na poslední chvíly sem dávám avatary s Majkým do VGS. Žádná velká sláva to není, tak se nelekněte. Mě osobně se nejvíc líbí ten poslední. Všechny 3 jsou si dost podobný :)
VGS je u Verunky
Avat1
Avat2
Avat3

Design do VGS...

2. června 2010 v 17:16 | Lady.Jackson* |  Blog and me
Takže lidičkové drazí, za prvé vám dlužím omluvu, že se zde moc neukazuji, ale já opravdu nestíhám. Je to blbý, příští týden v úterý, hádejte co se děje ? Pstupový zkoušky v hudebce. Takže co to pro mě znamená ? Neflákat se a pořádně cvičit na klavír, což mi ubírá čas na blog. Takže prosím tolerujte mou nepřítomnost + omlovám se všem SB že neobíhám (ikdyž mě osobně příjde pravidelný obíhání a komentování jako blbost, protože moje SB jsou mými SB, protože je a jejich blog mám ráda, né kvůli návštěvce, takže když mě SB nebudou "obíhat" já to toleruji, chápu když nemají čas a chápu když se jim ke mě na blog nechce, víte, možná jsem divná, ale já to beru takhle) No a zadruhé zde sem dávám můj "dokonalý" výtvor do VGS. Je to design s Michaelem. Chtěla jsem něco jednoduchého a vkusného, ale teda žádná sláva. No nic, ohodnoťte sami :
(místo toho Lorem Ipsum by se tam napsaly nějaké kocy o blogu nebo o vás)
dess with MJ
+ ikonka, kterou může viděti níže ↓
Ikonka
Tak se mějte lidi.
Vaše Lady.Jackson
!!! NEČTĚTE BULVÁR !!!
_________________________________________________________
Moje oblíbené stránky (stránky, které ráda navštěvuji) :
____________________________________

FANCLUBS
X
________________________________________________________

© Lady.Jackson* 2009/10/11
________________________________________________________
Můj reklamní banner, můžete si ho dát na bloga dělat mi reklamu
(pochybuju, že to někdo udělá :D)
↓↓↓
Ahoj