Červenec 2010

Povídka - Neverland (II. díl)

30. července 2010 v 14:56 | Lady.Jackson* |  Neverland (povídka)
No, takže konečně jsem se dokopala k tomu napsat další dílek povídky. Psala jsem to celý den, tedy s nějakými těmi několikahodinovými přestávkami, protože jsem pořád nevěděla jak to napsat :) Chvíly jsem u toho poslouchala písně z alba Dangerous, nebo si pouštěla něco na Youtube - inspirace :) Není to nic závratného, v podstatě nic se tam neděje a je to taky trochu krátké, ale musíte mi to odpustit - nejsem nadaná spisovatelka :D

Minulý díl si můžete přečíst tady : TADY

Neverland (II. díl)
 ,,No... víte, právě protože je Neverland tak kouzelný jsem tady stála..., totiž.. jak bych to řekla..., ehm.. obdivovala jsem krásy Neverlandu..." blekotala jsem a přitom se dívala do země. ,, Líbí se vám ? Myslím Neverland " Přakvapěně jsem zvedla hlavu, to nebyl hlas toho bodyguarda se kterým jsem mluvila. S překvapením jsem zijstila že vedla bodyguarda stojí druhý muž, v červené košili a černých džínách.Michael Jackson. Byla jsem úplně vyvedená z míry. Michael Jackson se mě ptá jestli se mi líbí jeho Neverland ? Co se se mnou vůbec zabívá ? Vždyť jsem mohla chtít Neverland vyloupit nebo tak něco. Opět jsem se začala zabívat svými teniskami. Co mu mám říct ? ,, É... ano, je úžasný, pohádkový... je krásné jak jsou tu děti šťastné...." vylezlo země na konec.¨,,Tak to jsem rád" řekl a usmál se. Jestli chcete, můžu vám ho podrobněji ukázat. " COŽE ? Michael Jackson mi chce ukázat Neverland ? vůbec jsem tomu nerozuměla. Zná mě 10 vteřin, ani neví jak se jmenuji a už mi chce ukázat Neverland, protože jsem tady okouněla za bránou ? Jak může být někdo tak důvěřivý ? Zírala jsem na něj s otevřenou pusou.,, A mimochodem, já jsem Michael Jackson. " usmál se a podával mi ruku. Podala jsem mu jí také.,, Já jsem..." poprvé jsem se mu podívala do očí. Byly to ty nejkrásnější oči, jaké jsem kdy viděla. Tak laskavé, upřímné, nevinné, plné lásky...Nejspíš jsem na něj koukala jak tele na nový vrata protože se začal smát. Vypadal tak krásně když byl šťastný.,, No, kdo jste ?" Zeptal se když se konečně uklidnil.,, Jo aha.. jsem Sue Brawnová" usmála jsem se. Taky se usmál, tím svým neodolatelným úsměvem. Tak Sue, můžu vám ta říkat ?, ukážu vám ten Neverland, jestli teda chcete ?"
Pokračování jindy = za hóóódně dlouhou dobu:)
Jak se vám to líbilo ?
Obrázek od Michelle


Po delší době píšu...

26. července 2010 v 21:04 | Lady.Jackson* |  Blog and me
No dobře, přiznávám to. "Trochu" to tady flákám, ale co se dá dělat. Týden jsem byla na chatě, dnes jsme se sestrou byly nakupovat nějaký hadry a zítra jedu k babičce, navíc mám grafickej blog a dost lidí si tam objednalo design, takže apsolutně nestíhám. Na delším díle povídky se pracuje vedne v noci (spíš v noci), ale nějak se nemám k tomu to konečně vyťukat na klávesnice, jsem holt líná povaha :), ale budu se snažit to napravit. U babičky budu zítra a pozítří a tam toho moc nenapíšu = nic, sice tam mají jeden comp a jeden notebook, jenže babička tam pořád běhá kolem, snaží se mi nacpat něco k jídlu atd. (znáte to ne ? :)) a děda mě zase poučuje o apsolutně jasných věcech = jak si na bábovku nasypat cukru, nebo jak otevřít výtah, no...
No jo, takže shrnutí, budu se vám sem snažit něco dát, ale až se vrátím od babičky, čili pozítří. A dále budu "pracovat" na povídce.
A na usmířenou, že jsem nepíšu tu pro vás mám jednu tapetu s kým ? Ano, s Majkým ♥ :)
Je na velikost monitoru 1920 x 1090 (čili na můj), chápu, že každý nemá takový monitor, tak si jí budete muset zmenšit nebo ořezat a nebo mi napíšete do komentů rozměry svýho monitoru a já vám jí zmenším :) (stejně si jí nikdo nebude chtít nastavit, takže je to v podstatě jedno.. :D)
Ale každopádně NEKRÁST - má výroba :)
MJ wall


Tak jsem se trošku rozepsala, snad si to někdo přečte.
Mějte se a užívejte si prázdniny.
S láskou, Vaše Lady.Jackson*

VGS u ségry..

10. července 2010 v 12:21 | Lady.Jackson* |  Ostatní
Takže, milí, zlatí, máte rádi grafiku ? Máte rádi soutěže ? Pokud jste na obě otázky odpověděli ano, čtětě dál.
Ehm...já a moje ségra jsme se rozhodly uspořádat VGS.
Přihláška je u ségry na blogu + první 2 kola budou u ní. Další dvě kola budou přímo zde, na mém skromném bločku.
Hodnotit budeme já a moje sestra (Hančí), za každé kolo budete moct získat nejvíce 20 bodů - to znamená od každé z hodnotících 10. Odkazy na výtvory budete dávat do komentářů, ke mě, nebo k sestře na blog, podle toho, kde bude příslušné kolo kolo.
Během VGS se nedá vypadnout, na konci se body sečtou a určí se pořadí.
Ceny budou překvapení, ale pro tři první bude určitě reklama na tomto blogu a blogu mé sestry a grafické ocenění.
Takže, pořád ještě se chcete přihlásit ? Pokud ano tak.....

Michael---Jackson.blog.cz


PS.: Jestli něčemu nerozumíte, zeptejte se v komentářích u mě, nebo u mé ségry :)

Ehm...

9. července 2010 v 21:16 | Lady.Jackson* |  Blog and me
Takže lidičky, výsledek mé téměř celodenní práce vidíte všude kolem. Ano, nový design. Dokonce s animací, ta mi teda dala zabrat, nejdřív jsem myslela, že tam bude jenom obrázek, ale pak mi moje potrhlá mladší sestřička (Hančí - michael---jackson.blog.cz) řekla, že by tam byla lepší animace a já blbá jí poslechla. Výsledek, musím říct, není tak špatný, ale tolik práce...hm. No já osobně jsem s tímto designem celkem spokojená. Co na něj říkáte vy ?
Jinak obrázky jsou z mjjpictures.com, ikdyž mají HIATUS, protože jsem měla v historii odkazy na jednotlivý fotky, jestli mi rozumíte..no. Jinak textura v pozadí (co skoro není vidět) je z DeviantArt.com, ale je tak upravená, že už není poznat :D Inspirace na animaci je od gormal.blog.cz, děkuju :)
Tak. Plus přidávám náhled (bez animace), na mém "mini" monitorku (1920x1200), jak má vypadat správně, vidíte ho někdo nějak jinak ? :D
náhled

Povídka - Neverland (I. díl)

8. července 2010 v 19:47 | Lady.Jackson* |  Neverland (povídka)
Není to dobrý...vůbec to není dobrý...pomóc ! Je to asi hodně zlý když někdo jako já začne psát povídku o Michaelovi, že jo ? Upřímě, ikdyž je to jen první díl, je to příšerný...stydím se za to. Taky nechápu jak někdo já, 13letá holka, může psát o 23letý holce...asi jsem s tim měla těch 10 let počkat, no.
No tedy... přeji pěkné počteníčko.
PS.: Za vaše psychické následky neručím :)

Povídka je o dívce jménem Sue...
Neverland...Neverland.., když jsem poprvé narazila na tu obrovskou bránu s nápisem Neverland, myslela jsem, že sním. Bylo to něco úžasného. Naprosto mě to uchvátilo...je to země, kde lidé zapomínají na své starosti..je to země, kde není nic nemožné. Ale zpět do dnešního dne, k Neverlandu chodím od té chvíle každý den. Zkrz mříže pozoruji tu pohádkovou zemi. Děti co tam běhají po trávníku jsou neuvěřitelně šťastné, vypadají jako nejšťastnější děti, co jsem kdy viděla. Je úžasné pozorovat tak šťastné děti, jak si užívají kouzelného dětství. Já sama jsem neměla žádné dětství. Moji rodiče zemřeli, když mi nebyly ani 2 roky. Jelikož se nevědělo o žádných příbuzných, dali mě do tětského domova. Neměla jsem tam žádné kamarády, bylo to hrozné dětství jaké bych nikomu nepřála. Vzdychla jsem a podívala se na nebe. Teď je mi 23 a nemůžu najít práci. Odjakživa jsem milovala zvířata a děti, chvíli jsem pracovala jako ošetřovatelka v ZOO, ale potom mě vyhodili, dodnes nevím proč... Ohlédla jsem se zpět na děti. Byl mezi nimi nějaký dospělý muž. Hrál si s nimi a smál se, jako by on sám byl také dítě. Vypadal moc šťastně...jako ty děti. Pak mě začalo něco docházet...Neverland patří.. bože vždyť je to Michael Jackson ! Málem jsem omdlela. Michael Jackson..ten zpěvák o kterém se šíří ošklivé pomluvy ? Je možné, že by si dospělý člověk a ještě ke všemu velmi slavný takhle hrál s dětmi a sám se choval jako dítě ? O Michaela Jacksona jsem se nikdy nijak nezajímala takže.... ,,Hele, vy slečinko.." z úvah mě vytrhl hluboký mužský hlas. Trhla jsem sebou a zvedla hlavu. Stál tam vysoký muž s tmavýmy vlasy v obleku. Celkem nedůvěřivě se na mě díval.,, Co tady děláte, slečno ?" zeptal se a měřil si mě od hlavy k patě. Sklopila jsem zrak ke svým zabláceným teniskám a začala koktat,, No víte já... totiž, no jak bych to řekla...jenom..." muž se na mě díval se zdviženým obočím a ještě nedůvěřivěji. ,, Totiž.. Neverland je kouzelná země...pohádková.." vypadlo ze mě nakonec.,,To s vámi souhlasím slečno, ale co tu děláte?" zeptal se mě přísně.

Obrázek od Michelle

Prosím ignorovat gramatické chyby !

Příští díl v nedohlednu, lidičky, budu zase muset přemejšlet nějaký ty dny.. spíš tejdny, takže trpělivost (stejně to nikdo nebude číst, tak co :D).


Nebutu tu...

1. července 2010 v 8:41 | Lady.Jackson* |  Blog and me
Ahoj, lidi, takže, dnes odjíždím na chatu a vrátím se až za 6 dní - v úterý (myslím :D). Takže kdyby u někoho byl nějaký zápis SB, nebo podopná blbost, zapisuju se :) Jinak jsem ve VGS u Terušš, tak asi vypadnu, pokud nerbude stačit, že to odevzdám za 6 dní...no nevím. Tak se mějte lidi, budu přemýšlet nad tou povídkou, už jsem nad ní přemýšlela v noci, ale nic moc, no. S láskou, Vaše Lady.Jackson*
!!! NEČTĚTE BULVÁR !!!
_________________________________________________________
Moje oblíbené stránky (stránky, které ráda navštěvuji) :
____________________________________

FANCLUBS
X
________________________________________________________

© Lady.Jackson* 2009/10/11
________________________________________________________
Můj reklamní banner, můžete si ho dát na bloga dělat mi reklamu
(pochybuju, že to někdo udělá :D)
↓↓↓
Ahoj