Srpen 2010

Povídka - Neverland (III.díl)

31. srpna 2010 v 21:18 | Lady.Jackson* |  Neverland (povídka)
Takže, konečně sem dávám další díl povídky, velmi brzo já vím. Ale když já opravdu nemám spisovatelský talent...nechápu, že to někdo čte. Psala jsem to pod vlivem alba Dangerous (má dobrý vliv :)) a přitom jsem si ještě balila na zítřek do školy.... no jo škola.... budu mít prvním rokem chemii, to jsem teda zvědavá. No moje záložitosti vás zřejmě nazajímají, tak už tu povídku :

Neverland (III. díl)
Michael Jackson mě právě pozval do Neverlandu.....panebože.... nádech, výdech, nádech... byla jsem apsolutně mimo, do Neverlandu....do Neverlandu....cože ?!.... myslet, hlavně myslet a nepropadat panice. ,, Éééé....no já.....totiž...vy..no... éééé, ehm....." Vylezlo ze mě.
Pan Jackson vypadal dost pobaveně. Raději jsem sklopila oči a pokračovala ve své "odpovědi". ,,Ééé...já...totiž...nechci vás nějak...éé, zdržovat...nebo, ehm..obtěžovat...víte. "
Nikdy jsem nebyla moc upovídaná, ale tohle byl opravdu můj nejhorší slovní projev za dobu mojí existence. A to ani nejsem žádnán fanynka Michaela Jacksona, pane bože ! Ve skutečnosti bych do Neverlandu šla ráda, moc ráda, ale nechtěla jsem se nijak vnucovat, vždť je to Král Popu ! Opatrně jsem vzhlédla. Pan Jackson se usmíval. ,, Jaké obtěžování ? Sám vám to nabízím, jdeme ?" Díval se na mě tím svým dokonalým, laskavým a trochu dětským pohledem. Tomu se nedalo odolat. ,, É jistě.... moc vám děkuji... ehm, ale kdyby vás to obtěžovalo...." Pan Jackson se pousmál. ,, Prosím, pojďte...tudy" řekl a otočil se. Bodyguard kývl hlavou směrem k němu, abych za ním šla. Vklopýtala jsem bránou dovnitř. Na levo si hrály na trávníku děti, které jsem viděla zkrs mříže. Vypadaly opravdu šťastně...Pan Jackson se otočil. Pomalu jsem k němu došla.,, Tak co by jste chtěla vidět, Sue ?" usmál se. Ten jeho úsměv mě dostává.,, Já... no..é...můžeme jít za těmi dětmi... ? Třeba... například... " Jeho tvář se naprosto rozzářila. ,, Ale jistě.. taky máte ráda děti ? "vypadal opravdu moc potěšeně. ,,É.. ano, jsou takové, nevinné...a upřímné...mám je moc ráda" Kdy už konečně přestanu začínat větu Ééé ? ,, Tak to s vámi naprosto souhlasím, Sue, víte," jeho tvář mírně posmutněla ,,jsou to děti z dětského domova, nejsou příliš šťastné, nikdo jim nedává mateřskou lásku...tak je beru sem, do Neverlandu, aby aspoň na chvíli zapoměli na své problémy,.....někdy sem beru i děti vážně nemocné... těší mě, že se jim tady líbí, baví se a smějí"
Obrázek z osobnosti.cz

Prosím ignorovat gramatické chyby (jako vždy) čeština není zrovna moje nejsylnější stránka :D
A další pokračování ? Opět v nedohlednu.... :)

Mějte se a užívejte si školy :D
S láskou, Vaše Lady.Jackson*


Dnešní den + mé výtvory....

30. srpna 2010 v 19:36 | Lady.Jackson* |  Blog and me
Takže ahoj lidičky, jak se máte ? Já celkem dobře, takže co bych vám chtěla říci... Za prvé týden jsem tu nebyla, protože jsem byla na chatě, myslím, že jsem to sem někam psala ale tak se ještě jednou omlouvám, za kapku neaktivnosti. Dnes jsem byla celý den doma se sestrou, akorát tu byli babička s dědou. A zítra jdu s nejlepší kámoškou a ségrou na koupaliště jupíí ! A potom už škola...(béé :D) Jo a jen tak mimochodem, chtěla bych se pochlubit jejím (kámošky) grafickým výtvorem, má photoshop jenom něco přes měsíc a co už umí ! (no když má taky dobrého učitele - tím myslím sebe :D....ne fakt ne, nikdy jsem si nemyslela že mám dobrou grafiku... :D) Takže, velkolepý výtvor mé nejlepší kamarádky ZDE (no je Kesha, nenechala se přemluvit aby udělala něco s Mikem....ona ho moc nemusí.....).
No takže dále,...za druhé, zítra bude vyhlášení 3.kola VGS a nejspíš i zadání 4. kola.
A za třetí, POZOR ! MŮJ výtvor ! Tedy výtvory. S kým ? Ano S Mikem, Co to je ? To první je kresba Michaela na papír tužkou a to druhý je ta samá kresba upravená ve photoshopu. Můj názor ? Nechtějte to vidět. Strašně se Michaelovi omlovám, že sem ho takhle urazila, ale já se tak snažila... :D
Kresba
MJ

Kresba upravená v Photoshopu
MJ
Co myslíte, je to lepší po úpravě nebo před ?
PS.: Opavažte se to ukrást, ikdyž je podivný, pořád se na to vztahují moje autorská práva ! :)

Mějte se, s láskou, Vaše Lady.jackson*

52 let...

29. srpna 2010 v 19:42 | Lady.Jackson* |  Ostatní
Před 52 lety, se narodil někdo velmi výjmečný, člověk s velkým srdcem, milující, laskavý, s obrovským talentem, který toho udělal pro svět mnoho a za to bych mu chtěla moc a moc poděkovat. Ale na světě je mnoho lidí, kteří si neuvjedomují, jaký to byl člověk a nejspíš si to ani uvědomit něchtějí a některým jde jen a jen o pěníze....Michael si to nezaslouží. On si zaslouží být milován, stejně jako on miloval...On chtěl změnit svět k lepšímu...byl to velice správný člověk a za to všechno ho moc miluji a vždy milovat budu.
Michaeli, chtěla bych Ti popřát všechno nejlepší k Tým narozenám a říct Ti jak moc pro mě znamenáš. Miluji Tě.
Tvoje navěky milující fanynka Lady.Jackson*

3. kolo VGS - zadání...

20. srpna 2010 v 11:29 | Lady.Jackson* |  Ostatní
Ahoj lidi, takže, konečně jsem se dostala k tomu dát sem zadání dalšího kola VGS. V neděli jedeme se ségrou na týden na chatu, takže na to budete mít opět hodně času jako minule. Jinak doufám, že jsem nikoho neurazila hodnocením minulých kol, ale říkám jen svůj upřímný názor a netvrdím, že já mám lepší grafiku. Minulá dvě kola byla u mé sestry Hančí, další 2 budou u mě. Takže, co je vlastně za úkol tentokrát ??

Budete vyrábět blend (snad každý ví co to je :)) s kýmkoli/čímkoli v jakýchkoli rozměrech - v grafice se meze nekladou :)

Opět budete dávat odkazy na výtvory do komentářů u tohoto článku...a máte na to teda ten týden.

A ještě soutěžící :

1.
Přezdívka: Michelle
Blog: www.jackson-misa.blog.cz
Věk: 16
Grafický editor, který používá: Photofiltre
Jak dlouho dělá grafiku: no moc dlouho ne tak maximálně rok :-D

2.
Přezdívka: Verunka
Blog: www.michaeljackson-verysek.blog.cz
Věk: 14
Grafický editor: Photofiltre
Jak dlouho dělá grafiku: tak pul roku:D

3.
Přezdífka: saska's love Michael Jackson
Blog: www.saska611.blog.cz
Věk: 13
Grafický editor: Photofiltre
Jak dlouho dělá grafiku: asi trištvrte roku...ale nie som v tom až taká dobrá :-D

4.
Přezdívka: Tér*
Blog: www.mjjf.blog.cz
Věk: 12
Grafický editor: photofiltre
Jak dlouho dělá grafiku: asi 3/4 roku.. nejsem v ní moc dobrá.. :-?

Aktuální pořadí soutěžících :
1. Michelle : Celkem (za všechny kola): 35/40
2. Verunka : Celkem (za všechny kola): 34/40
3. saska's love Michael Jackson : Celkem (za všechny kola):  32/40
4. Tér* : Celkem (za všechny kola): 31/40

Ještě připomínám, nikdo v žádném kole nevypadává, jenom se sčítají body a podle toho se na konci určí vítěz :)
Tak, můžete začít.
Vaše Lady.Jackson a Hančí

Výstava... :)

18. srpna 2010 v 9:47 | Lady.Jackson* |  Blog and me
Takže lidi, jak už možná víte, byla jsem včera na výstavě Michaela v Praze, v divadle Hybernia. Řeknu vám, bylo tom skvělý ! Měli tam spoustu fotek (hlavvně jak byl Mike v Praze), obrazů -některý byly od fanoušků, ale fakt dokonalý, v životě bych to nenakreslila-, informací, panenek Michaela, soch, desek, dokonce parfémů, taky boty s MJ... no prostě hromada věcí, vřele doporučuji navštívit. Prostě nádhera. Fotky dodám později, mám jich hrozně moc a teď nemám čas je stahovat do PC, protože za chvíli jedu k babičce, kde budu spát do zítra....Jinak další díl povídky se budu snažit napsat co nejdřív...když já prostě nejsem nadaná spisovatelka...co se dá dělat...to si radši du zahrát na klavír You Are Not Alone....no nic. A abych nezapoměla, další kolo VGS (která začala u mý sestry Hančí - michael---jackson.blog.cz) bude tady u mě, taky někdy až se vrátím od babičky.... To bude asi vše, co jsem měla na srdci. Tak se mějte pěkně a jděte na tu výstavu (jestli jste tam ještě nebyli...) Vaše Lady.Jckson*

Jedu na výstavu MJ...hurá ! :)

17. srpna 2010 v 8:53 | Lady.Jackson* |  Blog and me
Takže lidičky, už jsem se vrátila z chaty, bylo to super - když jsme byli v lese na houbách našla jsem óbrovský hřib, úplně mega, dobrý ne ? :D No, ale chci vám říct něco důležitějšího, dnes se ségrou jedu na výstavu Michaela Jacksona v Praze, v divadle Hybernia ! Hrozně moc se těším :) Nejedete tam dnes dopoledne někdo náhodou taky ? Mohli by jsme sev tam potkat ..:) Až se vrátím, dám vám sem fotky (snad se tam smí fotit...myslím, že jo :)) a napíšu vám jaký to bylo, ale už teď vám to vřele doporučuji :)
+ přidávám jednu dokonalou fotečku, na který je Majký ♥ úplně k sežrání ♥♥... :)
PS.: K tý fotce mě napadá komentář : Ta košile je tak hebká... ale není nová, pouze vypraná v Perwollu ! :D (to neřešte, mám dneska nějakou dobrou náladu :))
Fotka od Michelle

No nic, mějte se lidi. Vaše Lady.Jackson*

Opouštím vás....

7. srpna 2010 v 9:41 | Lady.Jackson* |  Blog and me
Ahoj lidi, jak už poznáte podle nadpisu chvilku (týden) tu nebudu. Odjíždím na chatu, vracím se příští neděli. Články přednastavené nejsou, takže tu nic nebude, vy to přežijete. Budu přemýšlet nad dalším dílem povídky, snad vás tato informace potěší :)
+ Přidávám dokonalou fotečku, koho ? Ano, Majkýho ♥
Nejkrásnější úsměv ♥♥

Mějte se, vaše Lady.Jackson*

Nudím se....

3. srpna 2010 v 17:31 | Lady.Jackson* |  Blog and me
Takže lidi,.. jak jde život ? U mě celkem v pohodě, dnes jsem celý den doma, se ségrou jsme si použtěli DVD This Is It a tancovali jsme podle toho (tedy, jestli se tomu dá říkat tanec... :D), potom jsem mé drahé sestřičce udělala naprosto unikátní účes (který už zřejmě nerozmotá :D) a momentálně se tady nudím u PC. To by bylo k dnešku. Včera jsem si se sestrou a kámoškama hrála na hřišti, hlavně na pískovišti - bábovičky, hrady a tak podobně...(uznávám, že nejsem úplně normální skoro 14ti letá holka... :D), ještě nás tam poučovali malý děti, no prostě sranda :)
Minulou sobotu jsme byli v Německu, v Drážďanech, prej jak se tam hezky domluvim Německy... ha há, řeknu Guten Tag, Auf Wiedersehen a tím to hasne (dobřemožná ještě něco, když už se Němčinu učím rok :D), jinak byli jsme tam na věži nějakýho kostela, výhle na celý Drážďany, pak jsme si dali oběd = hamburger a jsme se tam procházeli a nakupovali. Mám nový džíny a čelenku :) Já vás tady zahlcuju nezajmavými informacemi, lituji vás...no nic. Zítra jedeme s tatínkem do Ikey koupit nástěnku há.
Jinak jen tak mimochodem, můj drahhý tatínek mi prozradil že viděl Majkýho, naživo ! Prej když tady měl Majký koncertovat tak někam jel autem a nejednou uviděl obrovskej dav tak vystoupil a šel se kouknout co se tam děje a Majký zrovna vycházel z hotelu ! To je hustý co ? A hádejte kdo se narodil tři týdny potom co tady byl Majký ? Ano, má maličkost. To je ale smůla co ? Kdybych se narodila o ty tři tejdny dřív mohla bych ho vidět, sice bych si to nepomatovala, ale stejně... :)
No...
Vzhledem k tomu, že se momentálně nudím, nechce někdo nějakou grafiku ? Třeba design ? Potřebuju se zabavit. Klidně avatar, design, rozvrh...s kýmkoli nebo čímkoli, napište, budu jen ráda :)

+ Tady přidávám jeden avatar s kým ? Ano, s Michaelem ♥ (má výroba :))
Avatar_MJ

PS.: Veškeré gramatické chyby IGNOROVAT ! :D

Mějte se lidi.
Vaše znuděná Lady.Jackson*
!!! NEČTĚTE BULVÁR !!!
_________________________________________________________
Moje oblíbené stránky (stránky, které ráda navštěvuji) :
____________________________________

FANCLUBS
X
________________________________________________________

© Lady.Jackson* 2009/10/11
________________________________________________________
Můj reklamní banner, můžete si ho dát na bloga dělat mi reklamu
(pochybuju, že to někdo udělá :D)
↓↓↓
Ahoj