Říjen 2010

Neverland (IV.díl)

31. října 2010 v 19:27 | Lady.Jackson* |  Neverland (povídka)
Tak se opět hlásím, milí přátelé.... No jo, zase jsem sem "chvilku" nepsala, ale to už je tradice :D (to víte škola, klavír, chata kde není PC...).
No jinak dneska máme H... (sakra jak se to píše ?!) Halloween, jak jistě víte, takže snad jen Happy Halloween ! A v úterý jsou dušičky, mám ten pocit.... takže vzpomíname Michaeli...♥ (ikdyž já vzpomínám pořád...)

A hlavní podstata tohoto článku ? 
Další dílek povídky drazí lidé....to jste nečekali co ? (já taky ne :D)

Neverland  IV.díl
Nemocné a opuštěné děti....vypadají tak šťastně...do očí se mi pomalu hrnuly slzy, já sama jsem žádné dětství neměla....bez rodičů..
,,Ehm...jste v pořádku ?" přerušil moje úvahy pan Jackson.
,,Ne.. totiž ano, éé ehm naprosto v pořádku" vysoukala jsem ze sebe a pokusila se usmát. Nevěřil mi to, ani náhodou, ale nejspíš pochopil, že se mi o tom nechce mluvit a navíc jsme se blížili k dětem, tak nic nenamítal.
,,Děti !" zavolal a tleskl. Z několika stran se k nám seběhlo celkem asi 10 dětí. V rukou měly vodní pistole a děla, kterými posobě nadšeně stříkali.
,,Děti, " oslovil je král Popu, ,, tohle bude naše nová kamarádka, Sue"
,,Ahoj, děti" usmála jsem se na ně a klekla si.
Přistoupila ke mě jedna malá, asi pětiletá kudrnatá holčička a valila na mě svoje obrovské modré oči. Pohladila moje dlouhé, hnědé vlasy a prohlásila :,, Ty jsi princezna !" Dívala se na mě naprosto úchvatným a nevinným pohledem...Byla jsem dojatá, nevěděla jsem co mám říct.
,, No...ne, já nejsem princezna..."usmála jsem se na ni.
,, Ale vlasy máš jako princezna. "uzavřela holčička dizkusi otočila se a odběhla. Pomalu jsem se postavila. Pan Jackson se na mě usmál.
,, Ty děti jsou úžasné, opravdu, pane Jacksone"
,,Michaeli" opravil mě a stále mě probodával tím svým magickým pohledem. Nevěděla jsem, co mám říct...rozpačitě jsem se obrátila zpátky k dětem.

(no...trochu kratší díl... :D)
obrázek od Michelle

Příští díl bude......ehm.....chce to trpělvost :)

Mějte se, Vaše Lady.Jackson*

Opět...vás zatěžuju svými žvásty....

14. října 2010 v 18:49 | Lady.Jackson* |  Blog and me
Ahoj (originální začátek článku, že), jak jde život, drazí lidé ? U mě se to celkem dá přežít až na ty věčný písemky, zrovna dnes jsme psali.....písemku ze zemáku, no...raději se neptejte co jsem věděla... a zítra píšeme z matiky, takže se "učím" :D
A jinak z počítačového světa... stalo se něco, co jsem opravdu nečekala ...... - vyhrála jsem grafickou soutěž na layouts.candita.cz, což mě absolutně rozhodilo, jelikož jsem to vůbec, ale absolutně vůbec nečekala. A chtěla bych poděkovat všem adminům layouts.candita, za pěkné hodnocení mé práce, opravdu si toho strašně moc vážím, o tom se mi ani nesnilo. No... možná vás zajímá s čím jsem tam vyhrála... no... měli jsem udělat vpodstatě design na webové stránky, nějaké vymyšlené firmy, ale nikam ho nekódovat (stejně to neumím :D), čili aby to byl jenom jako obrázek... no jestli to chcete vidět...

Celý článek
!!! NEČTĚTE BULVÁR !!!
_________________________________________________________
Moje oblíbené stránky (stránky, které ráda navštěvuji) :
____________________________________

FANCLUBS
X
________________________________________________________

© Lady.Jackson* 2009/10/11
________________________________________________________
Můj reklamní banner, můžete si ho dát na bloga dělat mi reklamu
(pochybuju, že to někdo udělá :D)
↓↓↓
Ahoj