Listopad 2010

Jak si žiju.... (+ design na přání)

25. listopadu 2010 v 18:20 | Lady.Jackson* |  Blog and me
Takže opět se zde objevuji přátelé.....jste nečekali co? :D
Ale když oni nás ve škole mučej....už nás nepečou...teď se nás rozhodli zmrazit = podělal se kotel, z čehož vyplývá, že to jede jenom na jeden což se rovná = doba ledová....jo jo....ale sehnali ty 2 milióny takže to bude UŽ 15.prosince opravené.... a možná nebudeme muset ve škole nosit zimní bundy,no to víte - "prestižní gymnázium" :D (ale já naštěstí sedím u topení - proto ještě žiju :D)
A navíc, k tomu ještě máme za týden koncert... ano přátelé, budu hrát na klavír před sálem plným lidí.....(no nazdar).... nechcete se přijt podívat ? :D (ikdyž silně nedoporučuji, obvzláště pokud máte hudební sluch.... :D)
No...nevadí... A teď se dostávám k hlavní podstatě tohoto článku. Ano, vyrobila jsem design na přání....Takže pro jakého chudáka?
No, je pro newlife-newworld.blog.cz, protože jsem předtím vyrobila její kamarádce (make-a-better-place.blog.cz) design a jí se líbil, tak jsem jí měla udělat ČERVENO-ČERNÝ design s Paramore.
Dobře, dobře....je s Paramore...Ok... při "troše" fantazie je i červeno černý...a při hodně velké "troše" fantazie je dokonalý.....
Takže zde se můžete "pokochati" :
(klikni na obrázek)
Kdyby se dané slečně náhodou líbil, tak si ho může sama nastavit, nebo mi může na e-mail anonymni.tvor@seznam.cz poslat heslo od blogu a já ho nastavím :)
Mám vás ráda přátelé...mějte se a užívejte si tepla dokud můžete :)
S láskou, Vaše Lady.Jackson*

No...prostě nadpis....

9. listopadu 2010 v 20:50 | Lady.Jackson* |  Blog and me
Tak se zde zase objevuji, přátelé. No jo, škola mě stále zaneprázdňuje.....naše prestižní gymnázium, které musí mít pořád zapnutý kotel, jelikož když se vypne tak už se nedá zapnout a na navý peníze nejsou....a pak to má studentům myslet, když jsou napůl pečený.....jo, jo, prostě luxus :D No, tak dál...zítra hrejeme ve škole nějaký divadlo, já jen tak mimochodem hraju nějakýho podivnýho chlapa a plačící vílu, zahalenou v černém....to bude teda něco...:D No....jinak každý den bych měla asi hodinu hrát na klavír..... plním to "opravdu poctivě" :D No nevadí....
Ještě bych chtěla poprosit přihlášené aby už konečně odevzdali design do VGS zde, protože bych už to ráda vyhodnotila a uzavřela, tak prosím....:)
+ Tady jedna ubohá tapeta, mé výroby, jsem v "mírné" grafické krizi takže se dívejte jenom na tu nádhernou fotku Mika ♥ (okolí nemusíte vůbec řešit :D)
Tapeta
V rozlišení 1920x1200, takže pokud máte menší či větší monitor, upravte velikost dle libosti :)
Ovšem NEKRÁST ! A kopírovat pouze se zdrojem, bla bla....znáte to, ne ? :D
Mějte se osoby,
s láskou, Vaše Lady.Jackson*
!!! NEČTĚTE BULVÁR !!!
_________________________________________________________
Moje oblíbené stránky (stránky, které ráda navštěvuji) :
____________________________________

FANCLUBS
X
________________________________________________________

© Lady.Jackson* 2009/10/11
________________________________________________________
Můj reklamní banner, můžete si ho dát na bloga dělat mi reklamu
(pochybuju, že to někdo udělá :D)
↓↓↓
Ahoj