Neverland (povídka)

Neverland (IV.díl)

31. října 2010 v 19:27 | Lady.Jackson*
Tak se opět hlásím, milí přátelé.... No jo, zase jsem sem "chvilku" nepsala, ale to už je tradice :D (to víte škola, klavír, chata kde není PC...).
No jinak dneska máme H... (sakra jak se to píše ?!) Halloween, jak jistě víte, takže snad jen Happy Halloween ! A v úterý jsou dušičky, mám ten pocit.... takže vzpomíname Michaeli...♥ (ikdyž já vzpomínám pořád...)

A hlavní podstata tohoto článku ? 
Další dílek povídky drazí lidé....to jste nečekali co ? (já taky ne :D)

Neverland  IV.díl
Nemocné a opuštěné děti....vypadají tak šťastně...do očí se mi pomalu hrnuly slzy, já sama jsem žádné dětství neměla....bez rodičů..
,,Ehm...jste v pořádku ?" přerušil moje úvahy pan Jackson.
,,Ne.. totiž ano, éé ehm naprosto v pořádku" vysoukala jsem ze sebe a pokusila se usmát. Nevěřil mi to, ani náhodou, ale nejspíš pochopil, že se mi o tom nechce mluvit a navíc jsme se blížili k dětem, tak nic nenamítal.
,,Děti !" zavolal a tleskl. Z několika stran se k nám seběhlo celkem asi 10 dětí. V rukou měly vodní pistole a děla, kterými posobě nadšeně stříkali.
,,Děti, " oslovil je král Popu, ,, tohle bude naše nová kamarádka, Sue"
,,Ahoj, děti" usmála jsem se na ně a klekla si.
Přistoupila ke mě jedna malá, asi pětiletá kudrnatá holčička a valila na mě svoje obrovské modré oči. Pohladila moje dlouhé, hnědé vlasy a prohlásila :,, Ty jsi princezna !" Dívala se na mě naprosto úchvatným a nevinným pohledem...Byla jsem dojatá, nevěděla jsem co mám říct.
,, No...ne, já nejsem princezna..."usmála jsem se na ni.
,, Ale vlasy máš jako princezna. "uzavřela holčička dizkusi otočila se a odběhla. Pomalu jsem se postavila. Pan Jackson se na mě usmál.
,, Ty děti jsou úžasné, opravdu, pane Jacksone"
,,Michaeli" opravil mě a stále mě probodával tím svým magickým pohledem. Nevěděla jsem, co mám říct...rozpačitě jsem se obrátila zpátky k dětem.

(no...trochu kratší díl... :D)
obrázek od Michelle

Příští díl bude......ehm.....chce to trpělvost :)

Mějte se, Vaše Lady.Jackson*

Povídka - Neverland (III.díl)

31. srpna 2010 v 21:18 | Lady.Jackson*
Takže, konečně sem dávám další díl povídky, velmi brzo já vím. Ale když já opravdu nemám spisovatelský talent...nechápu, že to někdo čte. Psala jsem to pod vlivem alba Dangerous (má dobrý vliv :)) a přitom jsem si ještě balila na zítřek do školy.... no jo škola.... budu mít prvním rokem chemii, to jsem teda zvědavá. No moje záložitosti vás zřejmě nazajímají, tak už tu povídku :

Neverland (III. díl)
Michael Jackson mě právě pozval do Neverlandu.....panebože.... nádech, výdech, nádech... byla jsem apsolutně mimo, do Neverlandu....do Neverlandu....cože ?!.... myslet, hlavně myslet a nepropadat panice. ,, Éééé....no já.....totiž...vy..no... éééé, ehm....." Vylezlo ze mě.
Pan Jackson vypadal dost pobaveně. Raději jsem sklopila oči a pokračovala ve své "odpovědi". ,,Ééé...já...totiž...nechci vás nějak...éé, zdržovat...nebo, ehm..obtěžovat...víte. "
Nikdy jsem nebyla moc upovídaná, ale tohle byl opravdu můj nejhorší slovní projev za dobu mojí existence. A to ani nejsem žádnán fanynka Michaela Jacksona, pane bože ! Ve skutečnosti bych do Neverlandu šla ráda, moc ráda, ale nechtěla jsem se nijak vnucovat, vždť je to Král Popu ! Opatrně jsem vzhlédla. Pan Jackson se usmíval. ,, Jaké obtěžování ? Sám vám to nabízím, jdeme ?" Díval se na mě tím svým dokonalým, laskavým a trochu dětským pohledem. Tomu se nedalo odolat. ,, É jistě.... moc vám děkuji... ehm, ale kdyby vás to obtěžovalo...." Pan Jackson se pousmál. ,, Prosím, pojďte...tudy" řekl a otočil se. Bodyguard kývl hlavou směrem k němu, abych za ním šla. Vklopýtala jsem bránou dovnitř. Na levo si hrály na trávníku děti, které jsem viděla zkrs mříže. Vypadaly opravdu šťastně...Pan Jackson se otočil. Pomalu jsem k němu došla.,, Tak co by jste chtěla vidět, Sue ?" usmál se. Ten jeho úsměv mě dostává.,, Já... no..é...můžeme jít za těmi dětmi... ? Třeba... například... " Jeho tvář se naprosto rozzářila. ,, Ale jistě.. taky máte ráda děti ? "vypadal opravdu moc potěšeně. ,,É.. ano, jsou takové, nevinné...a upřímné...mám je moc ráda" Kdy už konečně přestanu začínat větu Ééé ? ,, Tak to s vámi naprosto souhlasím, Sue, víte," jeho tvář mírně posmutněla ,,jsou to děti z dětského domova, nejsou příliš šťastné, nikdo jim nedává mateřskou lásku...tak je beru sem, do Neverlandu, aby aspoň na chvíli zapoměli na své problémy,.....někdy sem beru i děti vážně nemocné... těší mě, že se jim tady líbí, baví se a smějí"
Obrázek z osobnosti.cz

Prosím ignorovat gramatické chyby (jako vždy) čeština není zrovna moje nejsylnější stránka :D
A další pokračování ? Opět v nedohlednu.... :)

Mějte se a užívejte si školy :D
S láskou, Vaše Lady.Jackson*

Povídka - Neverland (II. díl)

30. července 2010 v 14:56 | Lady.Jackson*
No, takže konečně jsem se dokopala k tomu napsat další dílek povídky. Psala jsem to celý den, tedy s nějakými těmi několikahodinovými přestávkami, protože jsem pořád nevěděla jak to napsat :) Chvíly jsem u toho poslouchala písně z alba Dangerous, nebo si pouštěla něco na Youtube - inspirace :) Není to nic závratného, v podstatě nic se tam neděje a je to taky trochu krátké, ale musíte mi to odpustit - nejsem nadaná spisovatelka :D

Minulý díl si můžete přečíst tady : TADY

Neverland (II. díl)
 ,,No... víte, právě protože je Neverland tak kouzelný jsem tady stála..., totiž.. jak bych to řekla..., ehm.. obdivovala jsem krásy Neverlandu..." blekotala jsem a přitom se dívala do země. ,, Líbí se vám ? Myslím Neverland " Přakvapěně jsem zvedla hlavu, to nebyl hlas toho bodyguarda se kterým jsem mluvila. S překvapením jsem zijstila že vedla bodyguarda stojí druhý muž, v červené košili a černých džínách.Michael Jackson. Byla jsem úplně vyvedená z míry. Michael Jackson se mě ptá jestli se mi líbí jeho Neverland ? Co se se mnou vůbec zabívá ? Vždyť jsem mohla chtít Neverland vyloupit nebo tak něco. Opět jsem se začala zabívat svými teniskami. Co mu mám říct ? ,, É... ano, je úžasný, pohádkový... je krásné jak jsou tu děti šťastné...." vylezlo země na konec.¨,,Tak to jsem rád" řekl a usmál se. Jestli chcete, můžu vám ho podrobněji ukázat. " COŽE ? Michael Jackson mi chce ukázat Neverland ? vůbec jsem tomu nerozuměla. Zná mě 10 vteřin, ani neví jak se jmenuji a už mi chce ukázat Neverland, protože jsem tady okouněla za bránou ? Jak může být někdo tak důvěřivý ? Zírala jsem na něj s otevřenou pusou.,, A mimochodem, já jsem Michael Jackson. " usmál se a podával mi ruku. Podala jsem mu jí také.,, Já jsem..." poprvé jsem se mu podívala do očí. Byly to ty nejkrásnější oči, jaké jsem kdy viděla. Tak laskavé, upřímné, nevinné, plné lásky...Nejspíš jsem na něj koukala jak tele na nový vrata protože se začal smát. Vypadal tak krásně když byl šťastný.,, No, kdo jste ?" Zeptal se když se konečně uklidnil.,, Jo aha.. jsem Sue Brawnová" usmála jsem se. Taky se usmál, tím svým neodolatelným úsměvem. Tak Sue, můžu vám ta říkat ?, ukážu vám ten Neverland, jestli teda chcete ?"
Pokračování jindy = za hóóódně dlouhou dobu:)
Jak se vám to líbilo ?
Obrázek od Michelle

Povídka - Neverland (I. díl)

8. července 2010 v 19:47 | Lady.Jackson*
Není to dobrý...vůbec to není dobrý...pomóc ! Je to asi hodně zlý když někdo jako já začne psát povídku o Michaelovi, že jo ? Upřímě, ikdyž je to jen první díl, je to příšerný...stydím se za to. Taky nechápu jak někdo já, 13letá holka, může psát o 23letý holce...asi jsem s tim měla těch 10 let počkat, no.
No tedy... přeji pěkné počteníčko.
PS.: Za vaše psychické následky neručím :)

Povídka je o dívce jménem Sue...
Neverland...Neverland.., když jsem poprvé narazila na tu obrovskou bránu s nápisem Neverland, myslela jsem, že sním. Bylo to něco úžasného. Naprosto mě to uchvátilo...je to země, kde lidé zapomínají na své starosti..je to země, kde není nic nemožné. Ale zpět do dnešního dne, k Neverlandu chodím od té chvíle každý den. Zkrz mříže pozoruji tu pohádkovou zemi. Děti co tam běhají po trávníku jsou neuvěřitelně šťastné, vypadají jako nejšťastnější děti, co jsem kdy viděla. Je úžasné pozorovat tak šťastné děti, jak si užívají kouzelného dětství. Já sama jsem neměla žádné dětství. Moji rodiče zemřeli, když mi nebyly ani 2 roky. Jelikož se nevědělo o žádných příbuzných, dali mě do tětského domova. Neměla jsem tam žádné kamarády, bylo to hrozné dětství jaké bych nikomu nepřála. Vzdychla jsem a podívala se na nebe. Teď je mi 23 a nemůžu najít práci. Odjakživa jsem milovala zvířata a děti, chvíli jsem pracovala jako ošetřovatelka v ZOO, ale potom mě vyhodili, dodnes nevím proč... Ohlédla jsem se zpět na děti. Byl mezi nimi nějaký dospělý muž. Hrál si s nimi a smál se, jako by on sám byl také dítě. Vypadal moc šťastně...jako ty děti. Pak mě začalo něco docházet...Neverland patří.. bože vždyť je to Michael Jackson ! Málem jsem omdlela. Michael Jackson..ten zpěvák o kterém se šíří ošklivé pomluvy ? Je možné, že by si dospělý člověk a ještě ke všemu velmi slavný takhle hrál s dětmi a sám se choval jako dítě ? O Michaela Jacksona jsem se nikdy nijak nezajímala takže.... ,,Hele, vy slečinko.." z úvah mě vytrhl hluboký mužský hlas. Trhla jsem sebou a zvedla hlavu. Stál tam vysoký muž s tmavýmy vlasy v obleku. Celkem nedůvěřivě se na mě díval.,, Co tady děláte, slečno ?" zeptal se a měřil si mě od hlavy k patě. Sklopila jsem zrak ke svým zabláceným teniskám a začala koktat,, No víte já... totiž, no jak bych to řekla...jenom..." muž se na mě díval se zdviženým obočím a ještě nedůvěřivěji. ,, Totiž.. Neverland je kouzelná země...pohádková.." vypadlo ze mě nakonec.,,To s vámi souhlasím slečno, ale co tu děláte?" zeptal se mě přísně.

Obrázek od Michelle

Prosím ignorovat gramatické chyby !

Příští díl v nedohlednu, lidičky, budu zase muset přemejšlet nějaký ty dny.. spíš tejdny, takže trpělivost (stejně to nikdo nebude číst, tak co :D).

 
 

Reklama
!!! NEČTĚTE BULVÁR !!!
_________________________________________________________
Moje oblíbené stránky (stránky, které ráda navštěvuji) :
____________________________________

FANCLUBS
X
________________________________________________________

© Lady.Jackson* 2009/10/11
________________________________________________________
Můj reklamní banner, můžete si ho dát na bloga dělat mi reklamu
(pochybuju, že to někdo udělá :D)
↓↓↓
Ahoj